Pristatymas

 • Užsakymus pristatome visoje Lietuvoje ir Europos Sąjungos šalyse. (Norint siuntą gauti į užsienio šalį, susisiekti su mumis nurodytais kontaktais: mbmiegomanija@gmail.com arba +37063027169).

  Lietuvos teritorijoje prekės pristatomos per 2-4 darbo dienas. Pirkėjas gali rinktis, kokiu būdu jį pasieks prekės:

  - OMNIVA terminalas (atsiims artimiausiame terminale).

  - OMNIVA kurjeris (pristatymas į namus/biurą ar kitą pageidautiną vietą).

  - LIETUVOS PAŠTAS (atsiims pašto skyriuje).

  - LPEXPRESS terminalas (atsiims paštomate).

   

  SVARBU: Nemokamas pristatymas įsigalioja, nupirkus prekių daugiau nei už 79 eur.

   

  SVARBU: Norint gauti prekes į Kuršių Neriją, pristatymas apmokestinamas 25 eurų.

   

   

  DĖMESIO!

  1. Kai nurodytu adresu, Pirkėjas negali atsiimti/nėra namie, kurjeris siuntą palieka nurodytame adrese, esantiems pilnamečiams asmenims. Tokiu atveju, Pirkėjas neturi teisės reikšti pretenzijas dėl siuntinio negavimo; netinkamo siuntos perdavimo ar pan. Pristatant prekes į namus/biurus, kurjeris gali pareikalauti asmens dokumento.

  2. Pirkėjas su kurjeriu PRIVALO patikrinti gautą siuntą ir įsitikinti ar gauta siunta nepažeista, pilnos komplektacijos ir pan. Pasirašius kurjerio įrenginyje, Pirkėjas tvirtina, kad siunta gauta tvarkinga. Jei pirmiau pasirašėte kurjerio įrenginyje, o tik vėliau pamatėte, kad siunta netvarkinga, tokiu atveju skundai nepriimami.

  3. Kai nurodytu adresu siuntinys pristatomas, tačiau nėra kam atsiimti, siuntinys grįžta pas Pardavėją. Pinigai negrąžinami už nupirktas prekes. Pakartotinio siuntimo išlaidas apmoka Pirkėjas.

 •  PRENUMERUOK NAUJIENAS IR GAUK 5% NUOLAIDĄ APSIPIRKIMUI