Patalynės užvalkalai

 • Geras miegas neatsiejamas nuo kokybiškos patalynės užvalkalų, kurie maloniai glunda prie odos, padeda išvengti prakaitavimo, galiausiai, užtikrina, kad miegosite tik skoningai atrodančiuose, Jūsų interjere labiausiai derančiuose pataluose. "Miego manija" - vieta, kur siūlomi geriausios kokybės užvalkalai Jūsų miegui. Susipažinkite su produkcija ir pasirinkite tai, kas labiausiai atitinka Jūsų poreikius.  

  Skaityti daugiau
 • Užvalkalų pasirinkimas

  "Miego manija" užvalkalai yra labai įvairūs. Suprantama, kad geriausia namuose turėti kelis komplektus, kad po ranka visada būtų pakaitinis.Siūlome turėti skirtingų stilių, kad vieną dieną miegas būtų saldus, jaukus, kitą dieną - solidesnis, galbūt ekstravagantiškas.

  Žinoma, renkantis užvalkalus labai svarbu, kad jie būtų geros kokybės, tarnautų ilgai. Tokiu atveju patalynės užvalkalai turi būti iš medvilnės, tiksliau satino, kuris dažniausiai ir naudojamas jų gaminimui. Jis ne tik patvarus, tačiau ir maloniai glunda prie odos, suteikia jai kvėpavimo galimybę, puikiai tinka ir tiems, kurie turi jautrią odą.

  Žinoma, susipažinkite su užvalkalų dydžiais. Pirmiausia įvertinkite, kokia yra Jūsų patalynė ir pagal tai ieškomi tinkamiausi užvalkalai.

  Žinoma, perkant pasidomėkite komplektacija, kad tiek antklodė, tiek pagalvė būtų vienodai "aprengti". Užvalkalų komplektas visada kainuoja pigiau.

  Užvalkalų priežiūra

  Patalynės užvalkalas pagamintas iš satino nereikalauja jokios ypatingos priežiūros, kadangi iš savęs natūralus audinys - tvirtas. Geriausias higienos palaikymo būdas - skalbimas skalbyklėje, užtenka iki 40-ies laipsnių. Visi nešvarumai bus pašalinti, tačiau audinys - nebus sugadintas.

  "Miego manija" pagalvių ir antklodžių užvalkalai

  Geras miegas neatsiejamas nuo geros kokybės užvalkalų, kuriuos mes galime Jums pasiūlyti. Antklodės užvalkalai yra pritaikyti skirtingo dydžio patalynei, tad būtinai raskite Jums tinkamiausius. Taip pat siūlomi ir universalūs, bei retesnių dydžių užvalkalai, kurie pasirūpina, kad miego metu veido oda gerai jaustųsi, kvėpuotų.

  Mūsų prekybos vietoje tiek antklodžių užvalkalai, tiek pagalvių užvalkalai atitinka net ir pačių išrankiausių klientų poreikius, kadangi suderinamas tvirtumas su estetika bei stiliumi.

  Jeigu norite pagerinti savo miego kokybę, miegoti tarsi debesyse - mūsų užvalkalų komplektai gali suteikti Jums tokią galimybę.

 •  PRENUMERUOK NAUJIENAS IR GAUK 5% NUOLAIDĄ APSIPIRKIMUI